Стейк Рібай USA

1570,00
грн.

Стейк Рібай USA

Стейк Рібай виготовляють з яловичини породи Black Angus. Ці стейки стали еталоном завдяки винятковій ніжності та високому ступеню мармуровості м’яса. Велика кількість жирових прошарків, які при смаженні швидко тануть, роблять Рібай соковитим і ароматним.

Стейк дозріває методом вологої витримки у вакуумній упаковці від 14 до 21 днів за температури 2-4℃. Завдяки цьому стейк стає винятково ніжним, а смак м`яса повністю відкривається.

Щоб насолодитися смаком преміального м`яса не потрібно жодних інших інгредієнтів. Усе, що потрібно для ідеального стейка вже входить до набору. Просто потрусіть м`ясо гімалайською сіллю, сумішшю перців та змастіть оливковою олією.

Рекомендації з приготування стейка Рібай: один із невибагливих у приготуванні видів стейків. Підходить як для заміського барбекю (смаження на вугіллі), так і на спеціальній сковороді в домашніх умовах. Рібай не потрібно відбивати чи маринувати, а також він не потребує спецій. Рібай можна подавати з кров`ю (RARE) або з хрусткою, майже темною скоринкою (WELL DONE). Різниця в часі просмажування обчислюється хвилинами і декількома градусами.

5 причин замовити стейк в мережі магазинів-ресторанів «М`ясторія»:

  • преміальний товар. Ми отримуємо сировину від сертифікованих постачальників. Тварини отримують рослинний раціон і ретельний догляд, що забезпечують високі смакові характеристики м’яса;
  • безпека і якість. Під час відгодівлі не використовуються гормони росту, ГМО або антибіотики. Сировина проходить декілька етапів перевірки на відповідність найвищим стандартам якості;
  • вигідна ціна. Ми гарантуємо, що ви не знайдете м’яса такої ж якості за нижчою вартістю;
  • доставка товару Києвом та Україною. Замовляйте товар на сайті, а ми доставимо його за адресою в комфортний для вас час;
  • зручність зберігання. Ми доставляємо товар у спеціальній захисній упаковці. Вона дозволяє зберігати попередньо охолоджене м`ясо до місяця при температурі від 0° до 5°С.

Вага продукції вказана в сирому вигляді. Замовляйте доставку товару по Києву та містам України або завітайте до найближчого магазину-ресторану мережі «М`ясторія».

Вага: 350 г
Часто купують