Біфштекси з витриманої яловичини Абердин (540 г)

385,00
грн.
Кількість біфштексів в упаковці — 4 шт.
Вага упаковки — 540 г.

Біфштекси для бургерів з витриманої яловичини Абердин (Shock Freeze)

Біфштекси для бургерів зроблено з преміальної яловичини Абердин вологої витримки. Ця яловичина стала еталонною завдяки винятковій ніжності та високому ступеню мармуровості м’яса.

М`ясо для біфштексів витримується у вакуумній упаковці за температури 2-4℃ протягом 14-21 дня. Така технологія надає яловичині ніжності та яскравого смаку. А шокове заморожування гарантує, що біфштекси збережуть свіжість, якість та усі смакові характеристики, перш ніж потрапити до вашого столу.

Склад: яловичина Абердин вологої витримки, сіль, перець. Готувати на звичайній або тефлоновій пательні, у духовці з конвектоматом, на грилі або барбекю.

Детальніше про приготування біфштекса:

  • дайте біфштексу природним чином нагрітися до кімнатної температури. Потім приберіть вологу з поверхні біфштексу за допомогою паперового рушника;
  • розігрійте пательню, змастіть її оливковою олією і покладіть біфштекс;
  • обсмажте його на середньому вогні;
  • після того, як біфштекс підсмажиться з одного боку, лопаткою обережно переверніть його на іншу сторону. В середньому одна сторона просмажується 7 хвилин;
  • слідкуйте, щоб вогонь не був сильним, інакше біфштекс посмажиться зовні і залишиться сирим усередині.

Товар доставляємо за зазначеною адресою по Києву та Україні у фірмовій упаковці. Оплатити покупку можна зручним способом: картою або готівкою при отриманні замовлення. Також ви завжди можете придбати біфштекси для бургерів у мережі магазинів «М`ясторія».

Часто купують